Happy Maxi 8-18kg

19,90 

Maxi mähkmed on mõeldud beebidele kehakaaluga 8-18kg. Pakis on 66tk.

Laps kasvab suuremaks. Teie laps hakkab pöörama, roomama ja lõpuks tõuseb püsti ja proovib kõndida ilma teie abita. Sellel perioodil ei peaks mähe tagama mitte ainult kuivuse (mis on selle põhifunktsioon), vaid ka maksimaalse liikumisvabaduse. Seetõttu töötasime välja 360 mugavussüsteemi. Mähkme painduvate elementide süsteem koos anatoomilise imava vahetükiga muudavad mähkme mugavaks, avaldamata liigset survet ja takistamata lapse liikumist. Spetsiaalne hajutav riie tagab kiire imendumise kogu mähkme pikkuses, eemaldades ülikiiresti niiskuse beebi nahalt.

  • 0% parfüümi – Happy mähkmed ei sisalda lõhnaaineid
  • 0% kloori – Happy mähkmed ei sisalda kahjuliku klooriga pleegitatud toorainet
  • 0% lateksit – Happy mähkmed ei sisalda lateksielemente, mis võivad selle tooraine suhtes tundlikel inimestel põhjustada ärritust.

Happy mähkmete kõrge kvaliteet ja ohutus on leidnud kinnitust dermatoloogilistes testides. Need tooted said positiivse arvamuse ka Poola Ema ja Lapse Instituudist ning Riiklikust Hügieeniinstituudist.

Mähkmete koostisained: polüpropüleen, polüester, tselluloos, superabsorbent, elastomeerlõng, liimid, adhesive niiskusindikaator.

Pakis on 66 mähet.

Happy Maxi 8-18kg

19,90 

Tootekood: 8-18 Kategooriad: ,